Workshop HEREC JAKO SITE-SPECIFIC

HEREC JAKO SITE-SPECIFIC opět v Praze

HEREC JAKO SITE-SPECIFIC opět v Praze
V rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop se uskuteční workshop Herec jako site-specific a představení Osobní anamnéza znovu v Praze.

 

Divadelní workshop Herec jako site-specific se poté co cestoval střední Evropou vrací do Prahy. Workshop vychází ze zkušeností načerpaných během sedmi měsíců příprav autorského divadelního projektu OSOBNÍ ANAMNÉZA. "Site-specific" jsou v těchto workshopech herci, právě z jejich osobních příběhů se vychází. Společným kreativním dialogem vedeným na základě předem daného libreta jsou rozvíjeny herecké schopnosti každého jednotlivce, zejména následující 4: pohybové, vypravěčské, dramatické a hudební.

Představení je určeno pro širokou veřejnost s důrazem na první svobodnou generaci. Dopolední představení jsou určena zejména žákům vyšších ročníků základních škol a středoškolským studentům.

Představení a workshop se uskuteční v rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop podpořeného Mezinárodním visegradským fondem a komunitárním programem Evropa pro občany.

 

30. října 2009 v Experimentálním prostoru Roxy/NoD

Více informací: Radka Prošková

Divadelní workshop, který vychází ze zkušeností načerpaných během sedmi měsíců příprav autorského divadelního projektu OSOBNÍ ANAMNÉZA.
 

Partneři

 

 

 

 

 

 

a další partneři uvedeni u jednotlivých projektů.