Workshop HEREC JAKO SITE-SPECIFIC

HEREC JAKO SITE-SPECIFIC v Budapešti

HEREC JAKO SITE-SPECIFIC v Budapešti
V rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop se workshop Herec jako site-specific a představení Osobní anamnéza představí v první polovině listopadu v Budapešťi.

 


Divadelní workshop HEREC JAKO SITE-SPECIFIC vychází ze zkušeností načerpaných během sedmi měsíců příprav autorského divadelního projektu OSOBNÍ ANAMNÉZA. "Site-specific" jsou v těchto workshopech herci, právě z jejich osobních příběhů se vychází. Společným kreativním dialogem vedeným na základě předem daného libreta jsou rozvíjeny herecké schopnosti každého jednotlivce, zejména následující 4: pohybové, vypravěčské, dramatické a hudební.

Představení je určeno pro širokou veřejnost s důrazem na první svobodnou generaci. Dopolední představení jsou určena zejména žákům vyšších ročníků základních škol a středoškolským studentům.

Představení a workshop se uskuteční v rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop podpořeného Mezinárodním visegradským fondem a komunitárním programem Evropa pro občany.

 

 

Termín konání workshopu
16.11. 2009 od 15:00 hodin

 

Více informací: www.laterna.hu
Místo konání: E10 Kulturális Szintér, Eötvös u. 10, Budapest

 

 


Termíny konání představení
10. 11. 2009 od 20:00 hodin
11. 11. 2009 od 10:00 a 19:00 hodin
12. 11. 2009 od 10:00 hodin

 

Místo: E10 Kulturális Szintér, Eötvös u. 10, Budapest

 


Divadelní workshop, který vychází ze zkušeností načerpaných během sedmi měsíců příprav autorského divadelního projektu OSOBNÍ ANAMNÉZA.
 

Partneři

 

 

 

 

 

 

a další partneři uvedeni u jednotlivých projektů.