Workshop HEREC JAKO SITE-SPECIFIC

HEREC JAKO SITE-SPECIFIC v Bratislavě

HEREC JAKO SITE-SPECIFIC v Bratislavě
V rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop navštíví workshop Herec jako site-specific a představení Osobní anamnéza Bratislavu.

 

Poté co se představení OSOBNÍ ANAMNÉZA  V roce 1989 mi bylo pět let... jako by se to zastavilo o moji kůži několikrát představilo v České republice navštíví slovenskou Bratislavu. Vedle dvou večerních a dvou dopoledních představení se uskuteční také workshop Herec jako site-specific, který vede režisérka a hlavní autorka projektu Osobní anamnéza.

Divadelní workshop HEREC JAKO SITE-SPECIFIC vychází ze zkušeností načerpaných během sedmi měsíců příprav autorského divadelního projektu OSOBNÍ ANAMNÉZA. "Site-specific" jsou v těchto workshopech herci, právě z jejich osobních příběhů se vychází. Společným kreativním dialogem vedeným na základě předem daného libreta jsou rozvíjeny herecké schopnosti každého jednotlivce, zejména následující 4: pohybové, vypravěčské, dramatické a hudební.

Představení je určeno pro širokou veřejnost s důrazem na první svobodnou generaci. Dopolední představení jsou určena zejména žákům vyšších ročníků základních škol a středoškolským studentům.

Představení a workshop se uskuteční v rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop podpořeného Mezinárodním visegradským fondem a komunitárním programem Evropa pro občany.


Termíny konání představení
14. 10. 2009 od 19:00 hodin
15. 10. 2009 od 10:00 a 19:00 hodin
16. 10. 2009 od 10:00 hodin


Místo: Zrkadlový háj, Rovniankova ul. 3, Bratislava
Ceny vstupenek: EUR 4 / EUR 2


Termín konání workshopu
20. 10. od 15:00 hodin ve Študiu 12 (www.studio12.sk)

 

 

Divadelní workshop, který vychází ze zkušeností načerpaných během sedmi měsíců příprav autorského divadelního projektu OSOBNÍ ANAMNÉZA.
 

Partneři

 

 

 

 

 

 

a další partneři uvedeni u jednotlivých projektů.