Workshop HEREC JAKO SITE-SPECIFIC

HEREC JAKO SITE-SPECIFIC ve Varšavě

HEREC JAKO SITE-SPECIFIC ve Varšavě
V rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop navštíví workshop Herec jako site-specific a představení Osobní anamnéza po Bratislavě a Budapešti také Varšavu.

 

 

Poté co představení OSOBNÍ ANAMNÉZA V roce 1989 mi bylo pět let... jako by se to zastavilo o moji kůži sklidilo úspěchy v Bratislavě a Budapešti, uskuteční se 23. - 25. listopadu ve Varšavě. Kromě představení se zde stejně jako v předchozích městech uskuteční workshop HEREC JAKO SITE-SPECIFIC.

Divadelní workshop HEREC JAKO SITE-SPECIFIC vychází ze zkušeností načerpaných během sedmi měsíců příprav autorského divadelního projektu OSOBNÍ ANAMNÉZA. "Site-specific" jsou v těchto workshopech herci, právě z jejich osobních příběhů se vychází. Společným kreativním dialogem vedeným na základě předem daného libreta jsou rozvíjeny herecké schopnosti každého jednotlivce, zejména následující 4: pohybové, vypravěčské, dramatické a hudební.

Představení je určeno pro širokou veřejnost s důrazem na první svobodnou generaci. Dopolední představení jsou určena zejména žákům vyšších ročníků základních škol a středoškolským studentům.

Představení a workshop se uskuteční v rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop podpořeného Mezinárodním visegradským fondem a komunitárním programem Evropa pro občany.

 

 

Termíny konání představení
23.11. a 24.11. v 19:00
24.11. a 25.11. v 10:00

 

Termíny konání workshopu
25. 11. od 15:00 hodinMísto: TEATR COLLEGIUM NOBILIUM AKADEMIA TEATRALNA
Adresa: WARSZAWA, UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 22/24


Ceny vstupenek: 25 / 15 (ulgowe)
Rezervace na telefonu: 22/ 635-96-22

Představení je simultánně tlumočeno do polštiny.

 

 

 

Divadelní workshop, který vychází ze zkušeností načerpaných během sedmi měsíců příprav autorského divadelního projektu OSOBNÍ ANAMNÉZA.
 

Partneři

 

 

 

 

 

 

a další partneři uvedeni u jednotlivých projektů.