Nové fotky z 17. 11. 2011 a ze speciální projekce

Nové fotky z 17. 11. 2011 a ze speciální projekce
Listopad se nesl ve znamení dvou akcí. Už tradičně jsme se potkali 17. 11. v Rock Café. 23. listopadu se ve Španělské synagoze uskutečnila speciální projekce filmu Poslední let Petra Ginze. Podívejte se na fotky.

 

 

Na Dnu svobody v Rock Café se letos uskutečnil koncert s názvem GENERACE 89+. Vystoupili Happy Funeral, Peter Pan Complex, The Colorblinds a Greensmatroll. Vsechny tyto kapely vznikly dlouhou dobu po sametové revoluci, jejich členové nepamatují dobu, kdy se v rámci hudební výchovy zpívaly sověské partizánské písně a kdy kapely musely podstupovat povinné výstupy před přehrávkovými komisemi. V Rock Café se díky tomu sešli lidé rozličného věku a zkušeností. Na fotky ve skvělého večírku se můžete podívat zde.

 

Za výborné fotky děkujeme Daně Čechákové.

 

Speciální projekce filmu Poslední let Petra Ginze se po New Yorku a památníku Yad Vashem v Izraeli uskutečnila v Praze, ve Španělské synagoze. Unikátní film a prostředí Španělské synagogy vytvořily neopakovatelnou atmosféru. Projekce byla určena pro uzavřené publikum. S příběhem a pracemi Petra Ginze se seznámí i veřejnost. Projekt plánujeme zahájit v mezinárodní den proti rasismu 21. 3. roku 2012. Fotogalerii ze speciální projekce najdete zde.

Partneři

 

 

 

 

 

 

a další partneři uvedeni u jednotlivých projektů.