Osobní anamnéza

Osobní anamnéza na čas naposledy

Osobní anamnéza na čas naposledy
Zatím poslední známý termín představení OSOBNÍ ANAMNÉZA V roce 1989 mi bylo pět let... jako by se to zastavilo o moji kůži je již tato neděle, tentokrát již od 18:00

 

 

Zatím poslední repríza Představení OSOBNÍ ANAMNÉZA V roce 1989 mi bylo pět let... jako by se to zastavilo o moji kůži se uskuteční v Experimentálním prostoru Roxy/NoD v neděli 28. února 2010. 

 

Vzhledem k tomu, že se nám zatím nepodařilo zajistit finance nezbytné pro další reprízování představení, není žádná další repríza pro tento rok naplánována. Stále však hledáme cesty a možnosti, jak umožnit více divákům i mimo Prahu shlédnout výsledek ojedinělého stejnojmenného projektu. 

 

Pokud jste o představení zatím neslyšeli, doporučujeme shlédnout trailer a fotogalerii na tomto webu a k přečtení text o vzniku inscenace. 

 

 

Rezervace vstupenek: info@roxy.cz

Vstupné: 200 / 150,- Kč

Totální obnažení – ryze osobní – nejednoznačné a zneklidňující – lehce (ne ryze) naivní divadelní inscenace, která kombinuje prvky dokumentárního a fyzického divadla v rámci jednoho plastického, ale zároveň autentického divadelního obrazu.
 

Partneři

 

 

 

 

 

 

a další partneři uvedeni u jednotlivých projektů.