Osobní anamnéza

Osobní anamnéza poprvé v zahraničí

Osobní anamnéza poprvé v zahraničí
V rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop vyjíždí představení Osobní anamnéza a na ní navazující workshop Herec jako site-specific do Evropy.

 

Představení OSOBNÍ ANAMNÉZA V roce 1989 mi bylo pět let... jako by se to zastavilo o moji kůži, které vzniklo v rámci projektu Cirkus totality sklidilo úspěchy v České republice a nyní vyráží na svou cestu po Evropě. První zastávkou bude 14. - 16. října 2009 slovenská Bratislava. Kromě dvou večerních představení pro dospělé, jsou připravena i dvě dopolední představení pro školy, zejména nejvyšší třídy základních škol a střední školy.

Na představení bude stejně jako v Praze a Bratislavě navazovat workshop Herec jako site-specific, který povede režisérka Petra Tejnorová spolu s některými z herců. Více informací k workshopu najdete zde nebo na www.studio12.sk

Představení a workshop se uskuteční v rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop podpořeného Mezinárodním visegradským fondem a komunitárním programem Evropa pro občany.

Termíny konání představení
14. a 15. 10. v 19:00
15. a 16. 10. v 10:00

Místo: Zrkadlový háj, Bratislava
Více informací a rezervace: www.kzp.sk

Totální obnažení – ryze osobní – nejednoznačné a zneklidňující – lehce (ne ryze) naivní divadelní inscenace, která kombinuje prvky dokumentárního a fyzického divadla v rámci jednoho plastického, ale zároveň autentického divadelního obrazu.
 

Partneři

 

 

 

 

 

 

a další partneři uvedeni u jednotlivých projektů.