Osobní anamnéza

A jaká je vaše OSOBNÍ ANAMNÉZA?

A jaká je vaše OSOBNÍ ANAMNÉZA?
27. ledna uvede Opona a Experimentální prostor Roxy/NoD reprízu autorského divadelního představení OSOBNÍ ANAMNÉZA V roce 1989 mi bylo pět let... jako by se to zastavilo o moji kůži. A

 

Divadelní představení OSOBNÍ ANAMNÉZA  V roce 1989 mi bylo pět let... jako by se to zastavilo o moji kůži vzniklo v rámci projektu CIRKUS TOTALITY a v loňském roce se kromě několika českých měst představilo i na Slovensku, v Budapešti a Varšavě. Pro letošní rok plánujeme reprízovat představení v Experimentálním prostoru Roxy/NoD v Praze a případně také v jiných českých i zahraničních městech.

 

Místo podrobností o představení, které můžete najít přímo v informacích o projektu, uvádíme ukázky z recenze z časopisu Divadelného ústavu Bratislava KoD (Konkrétne o divadle).

 

Přijďte se zamyslet nad svou OSOBNÍ ANAMNÉZOU 27. ledna 2010 od 20:00 hodin v Experimentální prostoru Roxy/NoD.

 

Předprodej vstupenek vždy dvě hodiny před začátkem představení v den konání. Rezervace možné na adrese info@roxy.cz. Ceny vstupenek: Kč 150,- a 200,-

Experimentální prostor Roxy/NoD
Dlouhá 33, Praha 1
http://nod.roxy.cz/

 

naskenovaná recenze z časopisu část 1/4

 

rezence 2/4

 

recenze 3/4

 

recenze 4/4

Totální obnažení – ryze osobní – nejednoznačné a zneklidňující – lehce (ne ryze) naivní divadelní inscenace, která kombinuje prvky dokumentárního a fyzického divadla v rámci jednoho plastického, ale zároveň autentického divadelního obrazu.
 

Partneři

 

 

 

 

 

 

a další partneři uvedeni u jednotlivých projektů.