Osobní anamnéza

Osobní anamnéza vyráží do Varšavy

Osobní anamnéza vyráží do Varšavy
V rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop vyráží představení Osobní anamnéza a na ní navazující workshop Herec jako site-specific do polské Varšavy.

 

Poté co představení OSOBNÍ ANAMNÉZA V roce 1989 mi bylo pět let... jako by se to zastavilo o moji kůži sklidilo úspěchy v Bratislavě a Budapešti, uskuteční se 23. - 25. listopadu ve Varšavě. Kromě dvou večerních představení pro dospělé, jsou připravena i dvě dopolední představení pro školy, zejména nejvyšší třídy základních škol a střední školy.

Na představení bude stejně jako v Praze a Bratislavě navazovat workshop Herec jako site-specific, který povede režisérka Petra Tejnorová spolu s některými z herců.

Představení a workshop se uskuteční v rámci projektu Active V4 Citizens´ European Workshop podpořeného Mezinárodním visegradským fondem a komunitárním programem Evropa pro občany.

 

Termíny konání představení
23.11. a 24.11. v 19:00
24.11. a 25.11. v 10:00

Místo: TEATR COLLEGIUM NOBILIUM AKADEMIA TEATRALNA
Adresa: WARSZAWA, UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 22/24


Ceny vstupenek: 25 I 15 (ulgowe)
Rezervace na telefonu: 22/ 635-96-22

Představení je simultánně tlumočeno do polštiny.

 

 

 

Totální obnažení – ryze osobní – nejednoznačné a zneklidňující – lehce (ne ryze) naivní divadelní inscenace, která kombinuje prvky dokumentárního a fyzického divadla v rámci jednoho plastického, ale zároveň autentického divadelního obrazu.
 

Partneři

 

 

 

 

 

 

a další partneři uvedeni u jednotlivých projektů.