FUTURAMA

V sobotu si zahrajte na totalitu!

V sobotu si zahrajte na totalitu!
Už tuto sobotu 19. června se ve Valdštejnské zahradě uskuteční akce Otevři si Plzeň! Její součástí je i FUTURAMA, do hry KOM-KOM se tentokrát může přihlásit každý!

 

 

 

 

 

 

Naskýtá se Vám ojedinělá příležitost zúčastnit se interaktivní zážitkové hry KOM-KOM a teleportovat se zpátky do totalitních časů.

 

Na začátku této hry dostanete informace o postavě, kterou se stanete na příštích přibližně 100 minut. Průvodce vás provede sedmi situacemi typickými pro život v totalitním režimu, konkrétně pro život v komunistickém Československu.

 

Cíl hry si každý vybírá sám: co nejlepší kádrový posudek nebo čisté svědomí.

 


Svůj osud si v běžném životě nevybíráme. Ani roli si nemůžete vybrat, bude Vám přidělena.
Role hráčů: student - emigrant - umělec - vědec - agent tajné policie

 


Start: 11:00 a 14:00 hodin - registrace předem nutná

 

Registrace: emailem či SMS, uvádějte své jméno, věk a povolání

 

Kontakt: aida.abbasova@oponaops.eu, + 420 608 022 310

 

Hra je určena pro všechny starší než 14 let. Hry se může zúčastnit 15 - 20 lidí. Poprvé se při hře potkají různé generace!!!

 

V našem stanu se budete moci seznámit i s dalšími součástmi FUTURAMY - dokumentární sérií BÁJEČNÁ LÉTA BEZ OPONY a modelem připravovaného TRENAŽÉRU TOTALITY.

 

Případné dotazy směřujte na aida.abbasova@oponaops.eu.

Projekt FUTURAMA se primárně zaměřuje na důležité momenty v historii států EU, zejména České republiky, Polska, Maďarska a Německa, s důrazem na jejich totalitní minulost a její vliv na vytváření evropské identity. FUTURAMA je vzdělávací program, který zážitkovou formou seznámí studenty (zejména stu...