FUTURAMA

Novinky

Opona a FUTURAMA na UIOP

Jako v přechozích letech ožije Praha o vikendu festivalem United Islands of Prague, v sobotu 26. června se na něm uskuteční i veletrh volného času, kde bude Opona prezentovat nejen projekt FUTURAMA.

24.06.2010 Více zde >>

V sobotu si zahrajte na totalitu!

Už tuto sobotu 19. června se ve Valdštejnské zahradě uskuteční akce Otevři si Plzeň! Její součástí je i FUTURAMA, do hry KOM-KOM se tentokrát může přihlásit každý!

14.06.2010 Více zde >>

Do totality míří Berlíňané

Projekt FUTURAMA míří ke své poslední zahraniční návštěvě - berlínským studentům, kteří se stejně jako jejich vrstevníci v Praze, Bratislavě, Budapešti a Krakově se přenesou z demokracie do totality.

11.06.2010 Více zde >>

FUTURAMA v Krakově

Dalším městem, které FUTURAMA v rámci své mezinárodní cesty navštíví je polský Krakow.

07.06.2010 Více zde >>

S hrou KOM-KOM se seznámí Budapešť

V rámci projektu FUTURAMA se ve hře KOM-KOM aneb totalita v kostce budepašťští studenti teleportují z demokratické společnosti do totalitní.

27.05.2010 Více zde >>

Projekt FUTURAMA se primárně zaměřuje na důležité momenty v historii států EU, zejména České republiky, Polska, Maďarska a Německa, s důrazem na jejich totalitní minulost a její vliv na vytváření evropské identity. FUTURAMA je vzdělávací program, který zážitkovou formou seznámí studenty (zejména stu...